Medarbetare

Träffa vårt härliga gäng

Här är vi som arbetar på Motala Revisionsbyrå AB.

Revisorer

Sture Larsson

Sture Larsson

Godkänd revisor, Delägare

Motala
0141-20 36 02
sture@motrev.se

Håkan Martinsson

Håkan Martinsson

Pensionerad Revisor

Motala
0141-20 36 03
hakan@motrev.se

 Johan Morales

Johan Morales

Auktoriserad revisor (Delvis föräldraledig)

Linköping
013–31 64 88
johan@sandrev.se

 Tanja Nestaserava

Tanja Nestaserava

Revisorsassistent

Linköping
013 – 495 11 23
tanja@sandrev.se

Nils Nygren

Nils Nygren

Revisorsassistent

Motala
0141-20 86 04
nils@motrev.se

Carl-Johan Sandberg

Carl-Johan Sandberg

Auktoriserad revisor, Delägare

Linköping
013–31 64 85
carl-johan@sandrev.se

Sofia Skillingsås

Sofia Skillingsås

Revisorsassistent

Motala
0141-20 36 09
sofia@motrev.se

Redovisning

Kirsi Landstedt

Kirsi Landstedt

Auktoriserad Redovisningskonsult, HR & Delägare

Linköping
kirsi@solek.se

Jeanette Däljemar

Jeanette Däljemar

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Linköping
013–31 64 83
jeanette@sandrev.se

Eva Malmquist

Eva Malmquist

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Linköping
013–31 64 84
eva@sandrev.se

 Jeanette Sjögren

Jeanette Sjögren

Auktoriserad redovisningskonsult

Linköping
013–31 64 87
jeanette.s@sandrev.se

Kajsa Andersson

Kajsa Andersson

(Föräldraledig)

Linköping
013–31 64 86
kajsa@sandrev.se

Kristina Bajorivniene

Kristina Bajorivniene

Motala
0141–20 36 04
kristina@solek.se
 Pia Borg

Pia Borg

Linköping
013 – 495 11 22
pia@sandrev.se

Maria Gustafsson

Maria Gustafsson

Motala
0141-20 36 07
maria@motrev.se

Catharina Graan

Catharina Graan

Motala
0141-20 86 06
catharina@motrev.se

Birgitta Göransdotter

Birgitta Göransdotter

Motala
0141-20 36 08
birgitta@motrev.se
Kicki Johansson

Kicki Johansson

Motala
0141-20 36 06
kicki@motrev.se

Emelie Karlsson

Emelie Karlsson

Åtvidaberg
0120-137 73
emelie@solek.se

Lindha Karlsson

Lindha Karlsson

Åtvidaberg
0120-137 41
lindha@solek.se

Mathilda Källström

Mathilda Källström

Motala
0141 – 20 86 05
mathilda@motrev.se

Isabell Landstedt

Isabell Landstedt

Linköping
0120-137 54
isabell@solek.se

Maria Löfvenberg

Maria Löfvenberg

Motala
0141-20 36 05
maria.l@motrev.se

Hanna Meidler

Hanna Meidler

Åtvidaberg
hanna@solek.se

Johanna Nordenkvick

Johanna Nordenkvick

Motala
0141 – 20 86 07
johanna@motrev.se

Liselott Sandborg

Liselott Sandborg

Motala
0141-10 98 91
liselott@motrev.se

Maria Wilhelmsson

Maria Wilhelmsson

Åtvidaberg
0120-137 56
maria@sandrev.se

Desirée Zetterlund

Desirée Zetterlund

Åtvidaberg
0120-137 74
desiree@sandrev.se

Lönekonsulter

Ann-Sofie Karlsson

Ann-Sofie Karlsson

Lönekonsult

Motala
0141 – 20 36 02
ann-sofie@motrev.se

 Sarah Fager

Sarah Fager

Auktoriserad lönekonsult

Motala
0141-20 86 01
sarah@motrev.se

Maria Wilhelmsson

Maria Wilhelmsson

Åtvidaberg
0120-137 56
maria@sandrev.se

Administration

Mimmi Eriksson

Mimmi Eriksson

Administratör

Motala
0141-20 86 03
mimmi@motrev.se

Kirsi Landstedt

Kirsi Landstedt

Auktoriserad Redovisningskonsult, HR & Delägare

Linköping
kirsi@solek.se

 Adeline Larsson

Adeline Larsson

Administratör

Linköping
013-31 41 41
adeline@sandrev.se